PBZ Energie, s.r.o.

Revize požárně bezpečnostních zařízení | Revize elektro

Kdo jsme

Společnost byla nejprve založená jako fyzická osoba zaměřující se na elektroinstalace, revize a servis, která se po několika letech změnila na právnickou osobu s názvem PBZ Energie, s.r.o. Co Vám nabízíme?

Jsou to převážně revize elektroinstalací, hromosvodů, spotřebičů a požárně bezpečnostních zařízení.

Dále nabízíme služby v oblasti elektrikářských prací, montáže, opravy a rekonstrukce elektroinstalací, včetně slaboproudých rozvodů internetu, zvonků a TV a silnoproudých rozvodů (světla, zásuvky,…) a zapojení elektrických spotřebičů.

Působíme zejména v Praze, ale i ve Středočeském kraji zejména v okolí Čáslavi, Kutné Hory a v Pardubickém kraji.

 

 

 

Co umíme

 

Zajišťujeme revize požárně bezpečnostních zařízení, revize elektro+hromosvodů, elektroinstalace a pokládky kabelů vč. datových sítí. 

 

Revizní technik v případě zjištění závad nebo neshod s normou jasně a prokazatelně určí, co se již nesmí provozovat a co bude možné znovu uvést do provozu po odstranění definovaných závad. 
Dokonce většinu zjištěných závad již v rámci revize nebo následně, odstraní. Vždy se prokáže platným osvědčením o způsobilosti k provádění revizí. Vydává revizní protokol.

Pravidelnou revizí zajišťuje optimální a bezproblémovou funkci zařízení.


Ve společnosti PBZ Energie, s.r.o. pracuje tým profesionálních revizních techniků, jelikož jsou to jedině oni, kdo můžou bezpečnost elektrických zařízení posoudit, ale rovněž jedině oni mohou vydávat potřebné osvědčení o zjištěném stavu elektroinstalace.